APIE VILLA

Poilsis Vilniaus apskrityje. Ilgalaikei ir trumpalaikei nuomai. Nuostabi vieta šalia vandens tvenkinio poilsiui. Ypatingiems renginiams, pradedant privačiais vakarėliais, pobūvais iki gerai suplanuotų vestuvių. Sodyba „Villa Lotus“ supa miškas ir vanduo. Ji įsikūrusi ant Kūlių ežero kranto, Vilniaus apskirtyje 24km nuo Vilniaus Oro uosto ir 26km nuo Vilniaus katedros.
Savo svečiams siulome stilingą egzotiška poilsį gamtos apsuptyje. Puikiausiai tinka ieškantiems ramybės netoli miesto.

Dviejų aukštų namas, pagamintas iš apvalių rąstų, atrodo labai mielai ir lietuviškai, tačiau jai esate pakankamai dėmėsingi pastebėsite, kad ši Villa yra įkvėpta Azijos tropikų estetiškumu ir natūralumu. Interjero stilius ir dekoras šiandien bene labiausiai įsileidžiamas į namus, pradedant architektūrą ir baigiant rytietiškos gamtos sukurtomis smulkiomis detalėmis. Ši villa pasižymį išskirtinė harmonjia su gamta. Įkvėpta garsiosios Indonezijos salos, Balio, kurią dažnai lanko užsienio turistai, susižavėję šią kultūra, vietininiu gyvenimo būdu ir nuostabiais gamtos ištekliais. “Villa Lotus” ne tik pasižymi Balio stiliaus vilomis, interjero detalėmis, bet ji rūpinasi ir palaiko vietinius meninikus demonstruodami Indonezijos meno kūrinius tarptautinėse parodose. Tik “Villa Lotus” svečiai, turi išskirtinė galimybė pasigrožėti šiais meno kūriniais mūsų villoje.

Pirmame pastato aukšte yra pirtis, vonios kambarys ir su svetainė sujungta pilnai įrengta virtuvę ir valgomuoju.
Antrame aukšte yra sudarytos komfortabilios sąlygos nakvynei. Įrengtas vienas patogūs, kambarys su dvigulė lova, atsvykstant šeimai su vaikais yra papildoma sofa/lofa ar vaikiskas lovytė. Iš viso VIP namukas talpina šešis žmonės. Jeigu jūsų grupė didesnė nei šeši žmonės, ir tai yra pavasario /vasaros sezonas turime galimybė pasiūlyti antraji namelį, kuriame telpa dar šeši asmenys.

Paskubėkite pasirūpinti savo poilsiu!